Címlap » Budapest Airport » Karrier » Állásajánlatok

Áramellátási csoportvezető helyettes

Hosszú távú munkalehetőség, komplex, felelősségteljes feladatok és előrelépési lehetőség!

Az áramellátási csoportvezető feladata a repülőtér 10kV-os és 0,4 kV-os elosztó hálózatának megbízható és hibamentes üzemeltetése, karbantartása és fejlesztése, a csoportjába tartozó mérnökök, technikusok és elektrikusok segítségével. A helyettese az ő munkáját segíti, támogatja és veszi át idővel.

Ilyenek vagyunk mi:
A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti, mely a több mint 1500 hektáros terület és a különböző szolgáltatások fejlesztését is magába foglalja.
2015-ben az utasforgalom átlépte a 10 milliós álomhatárt, ami azt jelenti, hogy egy év alatt több ember fordult meg a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, mint amennyi Magyarország lakossága! A BUD 2020 fejlesztési terv részeként rengeteg változatos projekt van folyamatban és kilátásban a vállalatnál!
Ha nálunk dolgozol, aktív részese lehetsz ennek a növekedésnek egy egyedülálló helyszínen. Nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört és sokszínű, összetartó, izgalmas csapatot találsz nálunk, ahol min-dannyian elkötelezettek vagyunk a minőség és a fejlődés mellett!

Feladatok:
• Részvétel az áramellátási csoport vezetésében: 10 fő fizikai és 5 fő szellemi állomány
• Berendezéspark teljes körű és magas megbízhatóságú üzemeltetése és fejlesztése:
o 10kV-os kábelek, megszakítók, szakaszolók, cellák, védelmek, átkapcsolók,
o 10/0,4 kV-os transzformátorok,
o 0,4kV-os szünetmentes rendszerek, dízel generátorok,
o fő- és alelosztók,
o akadályvilágítás, térvilágítás, stb.
• Karbantartási tervek készítése, felülvizsgálata
• Karbantartási tevékenységek és azok másodlagos ellenőrzéseinek szervezése
• Üzemzavarok gyökérokelemzése, intézkedési tervek kitűzése, és végrehajtása
• Tesztek (redundancia, átkapcsolás, UPS, Dízel, stb.) szervezése, protokollok megírása, vég-rehajtás kiértékelése
• Új komplex fejlesztések (hangárok, csarnokok, utasmóló, vasút, stb.) áramellátási részének ellenőrzése tervezési, tender- és kivitelezési fázisban
• Reptér áramellátási szabályainak fejlesztése
• Beruházásokhoz, fejlesztésekhez specifikációk készítése

Elvárások:

• Okleveles villamosmérnöki végzettség
• Kiterjedt 10-20kV-os és 0,4kV-os hálózat üzemeltetésében szerzett releváns, legalább 5 éves tapasztalat
• Villamos berendezések üzemeltetési és telepítési szabványainak ismerete
• Karbantartási alapismeretek
• Vezetői készségek
• Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Egyedi, különleges munkakörnyezet
• Előrelépési lehetőség
• Kihívást jelentő, változatos feladatok

A helyszín:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területe a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik, autóval a gyorsforgalmi úton vagy a 0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. Tömegközlekedéssel (200E busz Kőbánya-Kispestről) és vonattal (Ferihegy vasútállomás a Nyugatitól vagy Zuglóból) is könnyedén és gyorsan megközelíthető a terület.

Így tudsz jelentkezni:
Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, várjuk magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat motivációs levéllel – a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Budapest Airport Zrt.
E-mail: hr@bud.hu
www.bud.hu

Budapest Airport – Magasan a legjobb