Címlap » Budapest Airport » Karrier » Állásajánlatok

Elektrikus hibaelhárító

A Budapest Airport Műszaki központja Elektrikus munkakörbe várja jövendő kollégáját, 12 órás fo-lyamatos műszakbeosztásba. Egy összetartó csapat részként, különleges környezetben végezhető, izgalmas terepmunka vár Rád, ha hozzánk jelentkezel!

Ilyenek vagyunk mi:
A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti, mely a több mint 1500 hektáros terület és a különböző szolgáltatások fejlesztését is magába foglalja.
2015-ben az utasforgalom átlépte a 10 milliós álomhatárt, ami azt jelenti, hogy egy év alatt több ember fordult meg a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, mint amennyi Magyarország lakossága! A többrétű fejlesztési terv részeként rengeteg változatos projekt van folyamatban és kilátásban a vállalatnál!
Ha nálunk dolgozol, aktív részese lehetsz ennek a növekedésnek egy egyedülálló helyszínen. Nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört és sokszínű, összetartó, izgalmas csapatot találsz nálunk, ahol min-dannyian elkötelezettek vagyunk a minőség és a fejlődés mellett!

Feladatok:
- Részvétel az alábbi rendszerek, berendezések üzemeltetésében, ellenőrzésében és karbantar-tásában:
o a repülőtér területén található 10 és 0,4kV-os elektromos hálózat
o Tartalék energiarendszerek, dízelgenerátorok (indítása, felügyelete)
o Szünetmentes hálózatok
o Térvilágítás energiaellátása
o Fénytechnikai energiaellátás
o Liftek, mozgólépcsők
o egyéb repülésbiztonsággal összefüggő berendezések
- 10 és 0,4kV-os elektromos rendszerek kapcsolási terveinek készítése, kapcsolások elvégzése
- Üzemzavar esetén a munkafelügyelet és/vagy hibaelhárítás az elektromos rendszereken

Elvárások:
- Középfokú erősáramú (villanyszerelői) végzettség, valamint villamos al-állomás kezelői vizsga;
- Minimum 3 év szakmai tapasztalat, repülőtéri helyismeret előny;
- Megbízható, csapatjátékos személyiség
- B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Egyedi, különleges munkakörnyezet
• Kihívást jelentő, változatos feladatok
• 12 órás műszakbeosztás

A helyszín:
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területe a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik, autóval a gyorsforgalmi úton vagy a 0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. Tömegközlekedéssel (200E busz Kőbánya-Kispestről) és vonattal (Ferihegy vasútállomás a Nyugatitól vagy Zuglóból) is könnyedén és gyorsan megközelíthető a terület.

Így tudsz jelentkezni:
Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat motivációs levéllel – a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Budapest Airport Zrt.
E-mail: hr@bud.hu
www.bud.hu

Budapest Airport – Magasan a legjobb