Címlap » Budapest Airport » Karrier » Állásajánlatok

HR szolgáltatási csoportvezető

Van tapasztalatod 4-6 fős HR szervezet vezetésében? Szolgáltatói attitűd jellemez és elhivatott vagy a minőségi szolgáltatások iránt? Szívesen dolgoznál nemzetközi vállalatnál, különleges környezetben? Precíz vagy és szívesen, könnyen működsz együtt másokkal? A Budapest Airport HR igazgatósága, HR szolgáltatási csoportvezető pozícióba várja a jelentkezőket!

Ilyenek vagyunk mi:
A Budapest Airport (BUD) Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti, mely a több mint 1500 hektáros terület és a különböző szolgáltatások fejlesztését is magába foglalja.
2015-ben az utasforgalom átlépte a 10 milliós álomhatárt, ami azt jelenti, hogy egy év alatt több ember fordult meg a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, mint amennyi Magyarország lakossága! A BUD 2020 fejlesztési terv részeként rengeteg változatos projekt van folyamatban és kilátásban a vállalatnál!
Ha nálunk dolgozol, aktív részese lehetsz ennek a növekedésnek egy egyedülálló helyszínen. Nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört és sokszínű, összetartó, izgalmas csapatot találsz nálunk, ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség és a fejlődés mellett!

Feladatok:
• A BUD csoport munkavállalóinak teljes életciklusát átölelő HR adminisztratív vonatkozású fe-ladatainak megszervezése, koordinálása
• A HR szolgáltatási csoport portfóliójában található szolgáltatások fejlesztése
• A csoport szolgáltatási szintjeinek meghatározása, nyomonkövetése
• A toborzás-kiválasztási folyamatok támogatása
• Kapcsolattartás munkaerő közvetítő, kölcsönző cégekkel
• Riportok, statisztikák, kimutatások naprakész menedzselése
• Részvétel a terület működésével kapcsolatos projektekben

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• 3-5 év releváns szakmai tapasztalat, (pl.: shared service center)
• Vezetői tapasztalat 4-6 fős csoport vezetésében
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Excel, Word és integrált vállalatirányítási rendszerek
• Innovatív gondolkodásmód
• Kiváló szervezőkészség, nagyfokú precizitás
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Fejlődési lehetőség
• Egyedi, különleges munkakörnyezet
• Kihívást jelentő, változatos feladatok
• Nyitott, barátságos, összetartó csapat

A helyszín:
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területe a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik, autóval a gyorsforgalmi úton vagy a 0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. Tömegközlekedéssel (200E busz Kőbánya-Kispestről) és vonattal (Ferihegy vasútállomás a Nyugatitól vagy Zuglóból) is könnyedén és gyorsan megközelíthető a terület.

Így tudsz jelentkezni:
Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, várjuk magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat motivációs levéllel – a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Budapest Airport Zrt.
E-mail: hr@bud.hu
www.bud.hu

Budapest Airport – Magasan a legjobb