Címlap » Budapest Airport » Karrier » Állásajánlatok

Junior stratégiai beszerző

Szeretnél egy egyedülálló cégnél, komplex beszerzési projektekért felelni? Szívesen dolgoznál különleges környezetben, változatos feladatokon? A Budapest Airport beszerzési osztályán most lehetőséged van rá, hogy elejétől a végéig menedzseld a rád bízott beszerzési projekteket, egy olyan helyen ahol eközben több mint 11 millió utas fordul meg egy évben!

Ilyenek vagyunk mi:
A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti, mely a több mint 1500 hektáros területen egy komplett kisvárosként működik. Már 2015-ben az utasforgalom átlépte a 10 milliós álomhatárt, ami azt jelenti, hogy egy év alatt több ember fordult meg a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, mint amennyi Magyarország lakossága, és ez a szám folyamatosan növekszik. A BUD 2020 fejlesztési terv részeként rengeteg változatos projekt van folyamatban és kilátásban a vállalatnál, amelynek részese lehetsz ha itt dolgozol. Nyitott munkahelyi légkört és sokszínű, összetartó csapatot találsz nálunk, ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség és a fejlődés mellett!
Feladatok:
• beszerzési eljárások előkészítése a rábízott kategóriákban e-beszerzési felület használatával
• eljárások (egyeztetések, tárgyalások, szerződéskötések, megrendelések) bonyolítása
• a rábízott indirekt beszerzési kategóriák folyamatos monitorozása, kapcsolódó piackutatás végzése
• a rábízott kategóriákon belül a beszállítók és szerződések menedzselése, proaktív hozzáállás a be-szállítói kör bővítéséhez, fejlesztéséhez - részvétel hazai és nemzetközi beszállítók előminősítésében és értékelésében
• részvétel a vállalat beszerzési folyamatainak, eredményeinek javításában
• a beszerzési folyamatok teljes körű dokumentálása és lebonyolítása SAP-ban és e-beszerzési felületen

Elvárások
• felsőfokú végzettség (gazdasági vagy mérnöki területen)
• érvényes B kategóriás jogosítvány
• legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
• preferált a minimum 1 éves releváns tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
• Jó stressztűrő képesség, több feladat, projekt kezelése egyszerre

Amit kínálunk:
• Nemzetközi, motiváló munkakörnyezet
• Elhivatott, segítőkész kollégák, jó csapat
• Fejlődési lehetőség
• modern IT rendszerek
• Kihívást jelentő, változatos feladatok

Így tudsz jelentkezni:
Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, küldd el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Budapest Airport Zrt.
E-mail: hr@bud.hu
www.bud.hu

Budapest Airport – Magasan a legjobb