Címlap » Budapest Airport » Karrier » Állásajánlatok

Szállítói számla adminisztrátor

Ha precíz vagy, pontosan és szívesen végzel adminisztratív teendőket és erős pénzügyi affinitással rendelkezel, jelentkezz a Budapest Airport Pénzügyi központjában Szállítói számla adminisztrátor pozícióba!

Ilyenek vagyunk mi:
A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti, mely a több mint 1500 hektáros terület és a különböző szolgáltatások fejlesztését is magába foglalja.
2015-ben az utasforgalom átlépte a 10 milliós álomhatárt, ami azt jelenti, hogy egy év alatt több ember fordult meg a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, mint amennyi Magyarország lakossága! A BUD 2020 fejlesztési terv részeként rengeteg változatos projekt van folyamatban és kilátásban a vállalatnál!
Ha nálunk dolgozol, aktív részese lehetsz ennek a növekedésnek egy egyedülálló helyszínen. Nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört és sokszínű, összetartó, izgalmas csapatot találsz nálunk, ahol min-dannyian elkötelezettek vagyunk a minőség és a fejlődés mellett!

Feladatok:
Pénzügyi, adminisztratív és irodai támogatás nyújtása azáltal, hogy biztosítja a kifizetések meg-történését. Hatékonyan, gyorsan és pontosan feldolgozza, ellenőrzi és egyezteti a szállítói számlákat a mindenkor hatályos törvényi és belső előírásoknak megfelelően. Képes kezelni a megrendelő alapú, illetve nem megrendelő alapú bejövő számlákat, 2 és 3 csatornás számla matching-et, szerződéseket, ellenőrzi a számlákat adóügyi, valamint a céges irányelveknek való megfelelés szempontjából.

Elvárások:
• kommunikációs szintű angolnyelv-tudás (alapfok),
• legalább középfokú szakirányú (pénzügyi) végzettség,
• 1-3 év releváns szakmai tapasztalat,
• aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Excel, Outlook és integrált rendszerek),
• Erős analitikus képesség, kiváló adatrögzítési képesség
• Általános könyvelői irányelvek, szabályozások és irányelvek ismerete
• jó írásbeli és szóbeli kommunikációs és együttműködési képesség,
• önálló, precíz munkavégzés,
• jó stressz-tűrő, konfliktuskezelő, szervező és problémamegoldó képesség
• az SAP rendszer ismerete jelentős előnyt jelent

Előny:
• felsőfokú végzettség,
• mérlegképes könyvelői végzettség,

Ez vár Rád nálunk:
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Barátságos, segítőkész munkatársak
• Különleges munkakörnyezet

A helyszín:
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területe a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik, autóval a gyorsforgalmi úton vagy a 0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. Tömegközlekedéssel (200E busz Kőbánya-Kispestről) és vonattal (Ferihegy vasútállomás a Nyugatitól vagy Zuglóból) is könnyedén és gyorsan megközelíthető a terület.

Így tudsz jelentkezni:
Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, küldd el angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat motivációs levéllel – a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Budapest Airport Zrt.
E-mail: hr@bud.hu
www.bud.hu

Budapest Airport – Magasan a legjobb