Címlap » Budapest Airport » Karrier » Állásajánlatok

Villamosmérnök

Ha szívesen dolgoznál egy különleges, nemzetközi munkakörnyezetben, ha érdekelnek a beruházási projektek, de az üzemeltetésben is izgalmas kihívást látsz és szívesen szereznél sokrétű, értékes tapasztalatot egy összetartó csapat tagjaként, jelentkezz hozzánk Villamosmérnöknek!

Ilyenek vagyunk mi:
A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti, mely a több mint 1500 hektáros terület és a különböző szolgáltatások fejlesztését is magába foglalja.
2015-ben az utasforgalom átlépte a 10 milliós álomhatárt, ami azt jelenti, hogy egy év alatt több ember fordult meg a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, mint amennyi Magyarország lakossága! Többrétű fejlesztési terveink részeként rengeteg változatos projekt van folyamatban és kilátásban a vállalatnál!
Ha nálunk dolgozol, aktív részese lehetsz ennek a növekedésnek egy egyedülálló helyszínen. Nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört és sokszínű, összetartó, izgalmas csapatot találsz nálunk, ahol min-dannyian elkötelezettek vagyunk a minőség és a fejlődés mellett!

Feladatok:
• A reptéri transzformátor- és elosztóhálózat magas megbízhatóságú üzemeltetése
• Kiterjedt 10kV-os és 0,4kV-os elosztóhálózat (transzformátor állomásokkal, fő- és al-elosztó be-rendezésekkel) üzemének biztosítása, karbantartása, hibaelhárítása
• Fejlesztési, felújítási, bővítési beruházási tervek műszaki előkészítése és lebonyolítása
• Karbantartási tervek készítése, karbantartási műveletek másodlagos ellenőrzése és értékelése
• Komplex üzemzavarok elemzése

Elvárások:
• Villamosmérnöki diploma
• Villamoshálózatok üzemeltetése, karbantartása terén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
• Üzemzavar-elhárítás terén szerzett tapasztalat
• Komplex műszaki dokumentációk értelmezése, készítése
• Beruházás terén szerzett tapasztalat, pályázati műszaki dokumentáció készítése
• Kapcsoló berendezések üzemének ismerete
• Kiváló elemző képesség
• Megbízható, csapatjátékos személyiség
• B kategóriás jogosítvány
• Aktív angol nyelvtudás

Előny:
• 10kV kábel- és berendezésvédelmek ismerete
• UPS berendezések üzemeltetése terén szerzett tapasztalat
• Közvilágítás technikában szerzett jártasság
• Vezérléstechnikában szerzett jártasság (Siemens, Schneider, stb. PLC)
• Szabályozástechnikában szerzett tapasztalat
• Frekvenciaváltók terén szerzett tapasztalat
• AutoCad vagy más tervező ws felhasználói szintű ismerete

Ez vár Rád nálunk:
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Különleges, nemzetközi munkakörnyezet
• Összetartó csapat
• Kihívást jelentő, változatos feladatok

A helyszín:
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területe a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik, autóval a gyorsforgalmi úton vagy a 0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. Tömegközlekedéssel (200E busz Kőbánya-Kispestről) és vonattal (Ferihegy vasútállomás a Nyugatitól vagy Zuglóból) is könnyedén és gyorsan megközelíthető a terület.

Így tudsz jelentkezni:
Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, küldd el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat motivációs levéllel – a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Budapest Airport Zrt.
E-mail: hr@bud.hu
www.bud.hu

Budapest Airport – Magasan a legjobb