Címlap » Budapest Airport » Karrier

HVAC és klíma technikus

Munkakör célja: A repülőtér HVAC rendszereinek (szellőztető és légkondicionáló berendezések, folyadékhűtők, tűzvédelmi rendszerek, kazánok, hő központok, távhőrendszerek) felügyelete és a vonatkozó karbantartási és fejlesztési tevékenység ellenőrzése

Felelősségi kör:
• Géppark felügyelete, beleértve a szellőztető és légkondicionáló berendezések (HVAC), folyadékhűtők, tűzvédelmi rendszerek, kazánok, hő központok, távhőrendszerek a reptér teljes területén
• Fejlesztési feladatok műszaki megfogalmazásának segítése
• Projektek operatív irányítása: ütemterv, kivitelezés minőségének biztosítása
• Üzemeltetési rendellenességek kivizsgálása és a helyreállítás szervezése
• Üzemzavar-elhárítás gyökérok-elemzése, helyreállítás felügyelete

Elvárások:
• Legalább 3 éves kivitelezésben és/vagy karbantartásban eltöltött gyakorlat
• Területileg kiterjedt gépészeti rendszerek terén szerzett jártasság
• Technikusi oklevél
• Számítógépes ismeretek (MS Office)
• B kategóriás jogosítvány megléte
• Előny: kommunikációképes angol nyelvtudás
• Előny: építésvezetői tapasztalat
• Előny: üzemmérnöki végzettség

Képességek:
• Önálló, precíz és módszeres munkavégzés
• Gyakorlati készség, szerelésben szerzett tapasztalat
• Proaktív, gyakorlatias hozzáállás
• Több, kisebb projekt önálló irányítása
• Dinamikus személyiség
• Dokumentációs fegyelem és szabálykövetés
• Csapatjátékos

Amit ajánlunk:
• szakmai fejlődési lehetőség
• változatos kihívások

Munkavégzés helye: Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér
Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel – a fizetési igény és a pozíció megjelölésével - az alábbi elérhetőségre várjuk:

Budapest Airport Zrt.
E-mail: hr@bud.hu
www.bud.hu

Budapest Airport – Magasan a legjobb